تابلو چلنیوم الماسی

تابلو چلنیوم الماسی

همه افرادی که در حال جستجو برای یافتن بهترین تابلو تبلیغاتی برای سردر مغازه یا محل کارشان هستند، با تابلو چلنیوم و انواع آن آشنایی دارند و می‌دانند که تابلو چلنیوم الماسی زیباترین مدل تابلو سه بعدی ساخته شده با ورق های چلنیوم است. شما چطور؟! شما هم قبلا راجع به این تابلو مدرن چیزی شنیده اید؟! شده تابحال تابلو نصب شده سردر یک مغازه توجه شما را به خود جلب کند و بعدا متوجه شوید که مدل آن، چلنیوم الماسی بوده؟!

اگر از کسبه بازار هستید یا یک دفتر مدرن دارید و اکنون می‌خواهید برای جذب دیگران و زیباسازی محیط کارتان از تابلوها یا حروف سه بعدی مدرن استفاده کنید، ما در تابلوسازی نماشهر تابلو چلنیوم را به شما پیشنهاد می‌کنیم. و اگر نورپردازی و جذابیت تابلو در شب نیز برایتان حائز اهمیت باشد، چلنیوم الماسی پیشنهاد ما به شما خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تابلو چلنیوم الماسی، انواع آن و نحوه ساخت این تابلوی زیبا و جذاب با ما همراه باشید.

تابلو چلنیوم الماسی چیست؟

تابلو چلنیوم الماسی یکی از انواع تابلوهای چلنیوم به حساب می‌آید. این تابلو از ترکیب ورق های چلنیوم و پلکسی گلاس ساخته می‌شود و به دلیل شکل ظاهری خاص و نورپردازی جذاب و مانند الماسی که دارد به این نام خوانده می‌شود! همانطور که در تصاویر مربوط به این تابلو مشاهده می‌کنید اطراف حروف این تابلو و ورق های چلنیوم آن به اشکال گوناگون دایره، لوزی و دیگر اشکال هندسی پانچ شده اند.

البته گاها ممکن است پلکسی گلاس بکار رفته در ساخت این تابلوها پانچ شده باشد که در این صورت به آن چلنیوم رویه الماسی می‌گویند. بنابراین اینطور نیست که بگوییم حروف چلنیوم الماسی فقط از لبه قابلیت پانچ دارند. بلکه این موضوع کاملا سلیقه‌ای است.

Camposit-Kelaviye

مزایای تابلو چلنیوم الماسی و دلایل پرطرفدار بودن آن

شاید بپرسید تابلو الماسی چه مزایایی نسبت به سایر تابلوهای سه بعدی و انواع دیگر تابلو چلنیوم دارد؟ در پاسخ به این سوال ما موارد زیر را برای شما می‌شماریم؛

 • نورپردازی متفاوت
 • درخشش به مثال الماس
 • قیمت مناسب در برابر زیبایی و جذابیتی که دارد
 • قابلیت نصب و اجرا در محیط ها و فضاهای گوناگون
 • مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی
 • تنوع در رنگ
 • قابلیت اجرا در اشکال مختلف

انواع تابلو چلنیوم الماسی

تابلو و حروف الماسی به طور کلی با اکثر متریال های فلزی قابل اجرا هستند و در نتیجه ممکن است شما مثلا در لیست تابلو استیل هم چشمتان به مدل الماسی بخورد. ولی خودِ چلنیوم الماسی در مدل های مختلف قابل اجراست که این مدل ها عبارتند از؛

چلنیوم الماسی ساده

چلنیوم الماسی ساده همان تابلو چلنیوم ساده است که لبه ها یا رویه‌ی پلکسی گلاس آن حالت الماسی دارد. این مدل تابلو چلنیوم الماسی نسبت به سایر مدل ها پرطرفدارتر است و قیمت پایین‌تری هم دارد.

چلنیوم لبه الماسی دوبل

این مدل در اصل تابلو چلنیوم دوبل است که لبه های آن پانچ شده و حالت الماسی پیدا کرده است.

چلنیوم الماسی دوبل

حالا اگر رُخ کار یعنی همان ورق پلکسی گلاس قرار داده شده در قسمت رویه‌ی حروف سه بعدی چلنیوم دوبل نیز مثل لبه های آن پانچ شده باشند، این تابلو با نام چلنیوم الماسی دوبل شناخته خواهد شد.

چلنیوم الماسی کریستالی

تابلو چلنیوم کریستالی از دیگر انواع تابلو چلنیوم است که در ساخت آن از ترکیب پلکسی گلاس و کریستال های رنگی استفاده می‌شود و تنها تفاوت آن با سایر مدل های تابلو و حروف چلنیوم، فقط همین مورد است. در نتیجه قابلیت ترکیب با چلنیوم الماسی را دارد. یعنی این امکان وجود دارد که در ساخت این مدل تابلو، بجای استفاده از ورق های چلنیوم ساده برای لبه کار، از چلنیوم الماسی استفاده کرد. در این صورت تابلوی نهایی با نام چلنیوم الماسی کریستالی شناخته خواهد شد.

مراحل ساخت تابلو و حروف چلنیوم الماسی

تابلوها و حروف چلنیوم الماسی در طی چند مرحله ساخته می‌شوند که این مراحل به شرح زیرند؛

مرحله اول: ثبت اندازه های دقیق تابلو

مرحله دوم: طراحی حروف، نوشته ها، طرح ها و لوگو به کمک نرم افزارهای طراحی

مرحله سوم: برش پلکسی گلاس و ورق های چلنیوم

مرحله چهارم: پانچ ورق های چلنیوم و پلکسی گلاس ها

مرحله پنجم: شکل دادن به ورق های چلنیوم و نصب پلکسی گلاس ها روی آن ها

مرحله ششم: نصب لامپ های اس ام دی در قسمت های داخلی حروف سه بعدی

مرحله هفتم: قرار دادن و نصب این حروف روی زمینه اصلی تابلو

قیمت تابلو چلنیوم الماسی و نحوه محاسبه آن

از جمله عوامل موثر بر قیمت تابلو چلنیوم الماسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • متراژ تابلو
 • قطر قلم
 • نوع تابلو چلنیوم الماسی
 • جنس زیرساز تابلو
 • نوع نورپردازی و لامپ های بکار رفته در آن

شما برا مشاهده قیمت هر متر محیط تابلو چلنیوم الماسی می‌توانید به لیست قیمت تابلو چلنیوم درج شده در صفحه اصلی این تابلو مراجعه نمایید. یا می‌توانید با کارشناسان نماشهر تماس بگیرید تا قیمت دقیق این تابلو را براساس عوامل گفته شده برای شما محاسبه کنند.

 

سخن پایانی

نظرتان درباره تابلو چلنیوم الماسی چیست؟! اگر تصمیم دارید این مدل تابلو تبلیغاتی را در محل کارتان نصب کنید می‌توانید همین حالا در تابلوسازی نماشهر ثبت سفارش نمایید. و یا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این تابلو، مقایسه آن با سایر تابلوهای سه بعدی و در نهایت انتخاب میان یکی از تابلوهای تبلیغاتی مدرن، با کارشناسان نماشهر تماس بگیرید.

مقالات نماشهر

‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاوره تلفنی