جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تابلو رو میزی (پرسنلی)

 

جنس تابلو رومیزی اداری معمولا از پلکسی گلس بوده و بدلیل خواص مکانیکی خاص این ماده، برای تولید انواع تابلوهای اداری و رومیزی به کار می­رود. رنگ صفحه اصلی تابلو رومیزی بسیار متنوع می­باشد و جنس حروف روی آن از پلکسی طلایی ، مولتی استایل یا سایر رنگهای پلکسی گلاس است. حروف روی تابلو معمولا از حد مجاز نباید کوچکتر باشند در غیر این صورت برش و نصب آن­ها روی صفحه اصلی ممکن نخواهد بود.

در تابلو رومیزی پرسنلی می­توان انواع مختلف لوگو بر روی آن­ها درج کرد. همچنین امکان درج لوگو سازمانی در گوشه این تابلو وجود دارد. اکثر لوگوها به علت داشتن جزئیات ریز قابل برش و نصب نیستند. به همین علت لوگو و آرم­های شرکتی و سازمانی معمولا از طریق حکاکی بر روی ورق­های مولتی استایل طراحی و ساخته می­شوند. می­توان قطعه حکاکی شده لوگو را با رنگی متفاوت از نوشته­ ها انتخاب کرد.

پلکسی گلس نوعی پلی کربنات بوده و  به علت ظاهر براقی که دارد،  بسیار مورد استفاده قرار می­گیرد. این ماده در مقایسه با شیشه، مقاومت ضربه­ ای بیشتری دارد.

البته متریالهای زیبای دیگری نیز مانند استیل ، چوب ، ام دی اف و … به صورت ترکیبی در ساخت تابلو رومیزی مورد استفاده قرار میگیرند که در قیمت آن تاثیر گذارند.

ویژگی های تابلو رومیزی

  • کیفیت و ماندگاری محصول در مدت طولانی، به متریال به کار رفته در ساخت تابلو بستگی دارد.
  • مشخصات تابلو مانند اسم سمت یا موارد دیگر، به راحتی قابل تغییر باشند.
  • ظرافت و زیبایی محصول. در این تابلوها زیبایی و ظرافت از اهمیت زیادی برخوردار است و جزء اولین آیتم­هایی بوده که مراجعه کننده می­بیند. از آنجا که این تابلوها وظیفه معرفی را بر عهده دارند، جذابیت و زیبایی پلاک و سازه بسیار مهم است.
  • یکی دیگر از موارد مهم که در انتخاب این محصول نقش زیادی دارد، قیمت تمام شده آن است. معمولا محصولات داخلی به علت تولید در کارگاه­ های کوچک با تکنولوژی محدود و نداشتن تسلط در کار با متریال­های مختلف، موجب می­شود تا ظرافت­های تولید و بسیاری از نکات استاندارد مورد نیاز در تولید محصول، ضعیف شود و از طرفی دیگر قیمت محصولات وارداتی به شدت بالا می­رود.

 

مشاوره تلفنی