تابلو لایت باکس فریم لس

تابلو لایت باکس فریم لس

به لطف تکنولوژی چاپ دیجیتال رنگی روی پارچههای با کیفیت و مقاوم، بسیاری از تبلیغات حرفهای و اطلاع رسانیها به وسیله لایت باکسها به نمایش گذاشته میشوند.اما این فقط یک تبلیغات ساده نیست، انتخاب این ابزار مدرن و مؤثر، به برند و کسب و کار شما ارزش میافزاید.

Camposit-Kelaviye

فریم لس چیست؟

فریم یعنی قاب دور تابلو، فریم لس بودن، بدون قاب شدن یک لایت باکس یا به حداقل رسیدن ضخامت یک قاب است.
طراحان و متخصصان حوزه تبلیغات، با تجربه و تحقیقاتی که انجام دادند متوجه شدند، هرچقدر میزان ضخامت فریم را کمتر کنند، مردم به نسبت بیشتری مجذوب این جعبههای روشن میشوند. از این رو ضخامت فریم تابلو لایت باکس فریم لس را به حداقل رسانده اند.
لایت باکس فریم لس پارچهای در ضخامتهای 4.5 و 7.5 سانتی متر تولید میگردد همچنین بصورت لایت باکس پارچهای یک طرفه و لایت باکس دوطرفه قابل تولید میباشد.
مراحل کلی ساخت لایت باکس فریم لس پارچهای در انواع مختلف از نظر ظاهر کاملا یکسان میباشد و مرحله نهایی تولید با توجه به نوع آن قلاب، زنجیر آویز، پایه و … در آن تعبیه میگردد.
فریم لایت باکس های پارچهای 4.5 و 7.5 سانتی متر در رنگهای مشکی و سیلور ساخته میشود. طرح موردنظر روی پارچه بک لایت با تکنولوژی یووی چاپ میگردد.تکنولوژی چاپ یووی این امکان را به شما میدهد تا از لایت باکس فریم لس پارچهای در فضای خارجی نیز استفاده کنید.
یکی از نقاط قوت تبلیغات در لایت باکسها، نوری است که پارچه را روشن میکند. تکنولوژی که در نورپردازی پشت تابلو به کار میگیرند، باید کم مصرف بوده و زود خراب نشود.در تولید لایت باکس پارچهای از نور اس ام دی استفاده میشود که بسیار کم مصرف و مقاوم است و به محض دریافت ولتاژ برق به حداکثر میزان نور خود میرسد. تکنولوژی نور ال ای دی SMD لنزی که در ساخت لایت باکس پارچهای استفاده میشود همان تکنولوژی است که در تلویزیونهای LED به کار میرود درنتیجه یکنواخت ترین تصویر ممکن را در لایت باکس پارچهای به شما میدهد.
گروه تابلوسازی نماشهر با به کارگیری تکنیک‎های روز دنیا توانسته نوردهی کاملا یکنواختی را در کل سطح این تابلو بک لایت فریم لس ایجاد کند که این امر باعث شده ایرادات تابلوهای قدیمی تر از قبیل نقاط سایه روشن و موج برداشتن تصویر، به حداقل رسانده شود.
در صورت استفاده صحیح، سازه لایت باکس از ماندگاری پایدار برخوردار بوده و اس ام دی ها بین 3 تا 5 سال عمر مفید دارند، چاپ پارچه یووی نیز تا 2 سال ماندگاری رنگ دارد.
لایت باکس پارچه ای در مراکز خرید ،فرودگاهها، رستوران‎ها، کافی‎شاپ‎ها، نمایشگاه‎های عکس، فست‎فودها، فروشگاه‎ها، مترو، فضای باز و بسته، منوی رستوران‎ها، نگارخانه‎ها، صندوق پذیرش در داروخانه‎ها، تابلو‎های راهنما و اماکن، تابلوی داخل شرکت‎ها، بازار موبایل، سالن سینما، آرایشگاه‎ها، باشگاه‎های ورزشی، مطب پزشکان و هر جای دیگری که نیاز به تبلیغات و یا اطلاع‎رسانی داشته‎باشد مورد استفاده قرار میگیرد.

ما در گروه تابلو سازی نماشهر مشتاق کمک به کسب و کارتان در صنتیع مختلف هستیم.
با ما در تماس باشید
 

مقالات نماشهر

‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاوره تلفنی