جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تابلو لایت باکس لولایی

تابلو لایت باکس لولایی

 

 

در واقع می توان ساخت این نوع از لایت باکس را ایجاد تفکر و ایده پردازی های نو در تولید لایت باکس های مدرن تر عنوان نمود.
آلومینیوم یکی از متریال اصلی در ساخت این نوع از لایت باکس بشمار می رود که توسط ابزار و دستگاه های مربوطه به شکل قاب تولید می شود. به صورتی که فضایی در دوطرف قاب تعبیه شده است. یکی به عنوان نمای اصلی که پلکسی گلاس می باشد و دیگری جهت بسته شدن تابلو که می توان از متریال هایی مانند پلکسی گلاس، فیبر یا کامپوزیت استفاده نمود.

چاپ لایت باکس آلومینیومی
چاپ لایت باکس های آلومینیومی به روش های متفاوتی انجام می گیرد که رایج ترین آنها عبارتند از: چاپ روی پلکسی گلاس، چاپ استیکر و نصب آن روی پلکسی و چاپ بک لایت و قرار دادن آن بین دو پلکسی که مسلما در این روش نیازمند استفاده از یک ورق مازاد در تابلو لایت باکس خواهیم بود که از محاسن این روش می توان به تعویض سریع چاپ بک لایت در تابلو اشاره نمود.

نور پردازی لایت باکس آلومینیومی
در مورد نور پردازی تابلو های لایت باکس آلومینیومی باید عنوان نمود که روشنایی در این نوع از تابلو ها به چندین شیوه اصولی قابل اجرا می باشد که به ترتیب عبارتند از: نور پردازی توسط مهتابی، نور پردازی با اس ام دی خطی و نور پردازی با اس ام دی های بلوکی ضد آب که هر کدام از آنها بسته به شرایط و محل نصب تابلو مورد استفاده قرار می گیرند که البته باید یاد آور شد مورد اول یا استفاده از مهتابی امروزه به دلایلی مانند مصرف برق بالا و عدم نور پردازی یکدست کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای لایت باکس آلومینیومی

  • مقاوم بودن در شرایط جوی
  • قابلیت ساخت ضد آب
  • قابلیت ساخت یکطرفه و دو طرفه
  • قابلیت ساخت تا ابعاد 120*180 سانتی متر

معایب لایت باکس آلومینیومی

  • قطر بالای قاب
  • ظاهر قدیمی

 

Camposit-Kelaviye
ما در گروه تابلو سازی نماشهر مشتاق کمک به کسب و کارتان در صنایع مختلف هستیم.
با ما در تماس باشید
مقالات نماشهر
مشاوره تلفنی