تابلو چلنیوم کریستالی

 

حتما قبلا در سالن های زیبایی، بوتیک هایی که طراحی مدرن دارند، رستوران ها و کافه هایی که به شکل خاص دکور شده اند، تابلو چلنیوم کریستالی را دیده اید و برق آن شما را مجذوب خود کرده است. این مدل تابلوها جزو تابلوهای تبلیغاتی مدرن هستند و این روزها در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما هم اگر به این سبک تابلو تبلیغاتی یا حروف سه بعدی علاقمند هستید، می‌توانید از آن ها استفاده کنید. فقط قبل از اقدام برای خرید تابلو و حروف برجسته چلنیوم کریستالی، جهت اطلاع از قیمت این تابلو و آشنایی بیشتر با آن با نماشهر همراه باشید.

تابلو چلنیوم کریستالی چیست؟

همانطور که می‌دانید، کریستال ها مواد شیشه‌ای هستند که نور را منعکس می‌کنند. این دانه های شیشه‌ای این روزها روی اجسام و وسایل مختلف قرار داده می‌شوند و با همین خاصیت انعکاس نور که دارند به درخشندگی بیشتر آن وسیله کمک می‌کنند. خیلی ها فکرش را نمی‌کنند که کریستال در صنعت تابلوسازی هم کاربرد داشته باشد، ولی جالب است بدانید این دانه های درخشان و الماسی شکل حتی در این صنعت نیز استفاده دارند!

تابلو چلنیوم کریستالی در اصل همان تابلو ساخته شده از حروف سه بعدی با لبه های چلنیومی است که در قسمت رُخ و رویه‌ی پلکسی گلاس آن، کریستال چسبانده شده باشد. البته در حال حاضر تابلوسازان از این ترکیب برای افزایش زیبایی و جذابیت سایر تابلوهای فلزی هم بهره می‌برند ولی در مجموع این ترکیب با چلنیوم، زیبایی و جلوه بیشتری دارد و به همین دلیل هم پرطرفدارتر است.

انواع تابلو چلنیوم کریستال

اگر صفحه مربوط به تابلو چلنیوم را در سایت نماشهر دیده باشید، قطعا می‌دانید که این تابلو دارای انواع مختلف است. حالا ممکن است این سوال ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد که آیا امکان ترکیب و استفاده از کریستال روی تمام انواع تابلو چلنیوم وجود دارد یا خیر؟!

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که، غالبا از دانه های کریستال در تابلو چلنیوم ساده استفاده می‌شود. اما گاها در صورت درخواست مشتری و برای بالا بردن جلوه کار، می‌توان از کریستال ها در تابلو چلنیوم الماسی هم استفاده کرد.

بنابراین تابلو چلنیوم کریستال کلا دو نوع دارد؛

مراحل ساخت تابلو چلنیوم کریستالی

ساخت تابلو چلنیوم کریستالی مراحل خاصی ندارد و تقریبا تمام مراحل آن، مشابه مراحل ساخت سایر انواع تابلوهای چلنیوم است. به این صورت که ابتدا اندازه های دقیق تابلوی موردنظر ثبت می‌شود. سپس کارشناسان گرافیست، طرحی از تابلو را به وسیله نرم افزار ترسیم می‌کنند و پس از تایید طرح اولیه، مراحل برش ورق های چلنیوم و پلکسی گلاس و ساخت تابلو آغاز می‌شود.

تنها مرحله اختصاصی در ساخت تابلو و حروف چلنیوم کریستالی، پاشیدن دانه های کریستال روی پلکسی گلاس رویه‌ی کار و ریختن چسب مخصوص روی آن است. این مرحله باعث می‌شود تا زمان ساخت تابلو کمی بیشتر شده و قیمت تابلو چلنیوم کریستالی هم نسبت به سایر انواع تابلو چلنیوم، بالاتر باشد.

قیمت تابلو چلنیوم کریستالی

به طور کلی عوامل متعددی اعم از جنس و کیفیت چلنیوم، قطر قلم، زیرساز تابلو، کیفیت پلکسی گلاس، زمینه کار و … در قیمت تابلو چلنیوم تاثیر دارند. ولی مراحل کار و زمان مورد نیاز برای ساخت تابلو، از مهمترین این عوامل محسوب می‌شوند. از طرفی همانطور که بالاتر گفتیم، ساخت تابلو چلنیوم کریستالی مراحل بیشتری دارد و همین موضوع سبب بالا بودن قیمت این تابلو می‌شود.

حالا اگر شما تابلو چلنیوم از نوع الماسی کریستالی بخواهید، مطمئنا باید بهای بیشتری برای آن بپردازید. پس توصیه می‌کنیم ابتدا نگاهی به لیست قیمت تابلو چلنیوم در سایت ما بیندازید و سپس برای محاسبه قیمت دقیق، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سخن پایانی

تابلو چلنیوم کریستالی بیشتر مناسب محیط های مدرن است و در بسیاری از کافی شاپ ها، رستوران ها، سالن ها و کلینیک های زیبایی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتی شما اگر بوتیک یا مزون هم دارید می‌توانید از حروف سه بعدی چلنیوم کریستالی برای دیزاین بخش های داخلی محیط بهره ببرید.

در صورت تمایل برای ثبت سفارش ساخت تابلو چلنیوم کریستالی، از طریق راه های ارتباطی در نظر گرفته شده با کارشناسان نماشهر در ارتباط باشید .

‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاوره تلفنی